II EDYCJA MUNDUROWEGO DNIA DZIECKA ZA NAMI

Zgodnie z zapowiedziami druga edycja Mundurowego Dnia Dziecka była nie gorsza od poprzedniej. Na najmłodszych czekała masa atrakcji i konkursów. Dzięki sponsorom do dyspozycji dzieci był darmowy park zabaw, darmowa pizza i lody a oprócz tego wspaniałe nagrody. Dużym zainteresowaniem okazały się pokazy strażackie, takie jak udzielanie pierwszej pomocy przed medycznej czy wycinanie osób poszkodowanych z samochodu, a w między czasie atmosferę podgrzewały między innymi występy taneczne dzieci, prowadzonych przez grupę TOP TOYS na co dzień trenującą przy Domu Kultury.

Całość poprowadziła pani Zofia Czerniszewska z pomocą pań Joanny Dylawerskiej, Anny Bohdan i Renaty Maksymiuk.  Organizatorzy pragną podziękować wszystkim sponsorom za wielkie serce i wsparcie jakie okazali oraz zapraszają za rok, jak mówią będzie jeszcze lepiej.

Chcielibyśmy również złożyć podziękowania za pomoc w organizacji dla: Burmistrza Miasta Gościna Mariana Sieradzkiego, Radosława Gutowskiego, Straży Miejskiej w Gościnie, OSP Gościno, OSP Robuń, OSP Wartkowo, OSP Ramlewo, Szkoły Podstawowej w Gościnie, Biblioteki Publicznej w Gościnie, Żandarmerii Wojskowej, Straży Granicznej, Straży Leśnej, Policji, Szkole Podstawowej w  Robuniu, p. Małgorzacie Trzcińskiej, Katarzynie Ryplewskiej, Maciejowi Hrybowi, Angelice Kleist, Zofii Perlińskiej, Sołtysowi Sołectwa Gościna, Danusi Frankowskiej, Marii Kotynii, Radosławowi Niczke, Edwardowi Sidorkiewiczowi, Gimnazjum w Gościnie  i wielu innym.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY SPONSOROM MUNDUROWEGO DNIA DZIECKA 2012:

Firmie TROTON

Firmie ROJAN

Pomorskiemu Bankowi Spółdzielczemu w Świdwinie Oddział - Gościno

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK w Kołobrzegu

p. Marzenie i Waldemarowi Łoś

p. Annie i Arturowi Szymborskim

p. Marioli i Markowi Siejkowskim

p. Małgorzacie i Marcinowi Kantek

p. Agacie i Markowi Ćwierz

p. Grażynie i Zbigniewowi Niemczyk

p. Dorocie i Andrzejowi Szostak