Muzyka i wystrój DK stworzyły podniosły i uroczysty klimat

3.03.2013 r. w Gościnie w Domu Kultury odbył się koncert wielkopostny pt. „Z nadzieją na Zmartwych Powstanie” z nadzieją na lepsze życie. Gośćmi koncertu był zespół TRIO. Tomasz Chlebowski-piano; Łukasz Romański – instrumenty perkusyjne a śpiew i słowo Bartek Jaskot. Podczas koncertu śpiewane były pieśni wielkopostne obecnie śpiewane w kościołach ale też pieśni stare może nawet zapomniane. Głównym elementem wystroju DK były świece i serce ułożone ze świec które płoneło w trakcie całego koncertu. Pieśni i wystrój DK stworzyły podniosły i uroczysty klimat, uczestnicy byli wzruszeni i wsłuchani w treść pieśni. Bo była to jedna wielka modlitwa do Boga za co pracownicy DK serdecznie dziękują.

Danuta Frankowska
You are here: Wiadomości, Informacje i Relacje (Foto - Film) Muzyka i wystrój DK stworzyły podniosły i uroczysty klimat